Lądek Film Lokalnie – zaproś filmy górskie do swojego miasta

Lądek Film Lokalnie to objazdowy projekt filmowy Festiwalu Górskiego im. Andrzeja Zawady w Lądku-Zdroju. W jego ramach udostępniamy publiczności w całej Polsce specjalne pokazy festiwalowych filmów. Zapraszamy do współpracy!

 

Jak zorganizować pokaz?

  1. Napisz do nas z prośbą o cennik i aktualny katalog filmów na m.mizak@festiwalgorski.pl
  2. Wypełnij kartę zamówienia nie później niż dwa tygodnie przed planowanym pokazem. My prześlemy Ci uzupełnioną umowę licencyjną do podpisania.
  3. Sprawdź w skrzynce mailowej lub pocztowej, czy dotarły zamówione filmy.
  4. Poinformuj na swojej stronie internetowej, Facebooku, Instagramie, Tik Toku czy Twitterze, że organizujesz pokazy filmowe w ramach Lądek Film Lokalnie. My również wspomożemy promocję Twojego wydarzenia w naszych social mediach!
  5. Zaproś jak najwięcej osób do wspólnego oglądania!
  6. Opłać fakturę VAT, którą Ci wystawimy i wyślemy na maila.

Kwestie techniczne

  1. Filmy udostępniamy mailowo w postaci linków do pobrania plików cyfrowych z naszego dysku Google. Jeśli chcesz otrzymać filmy na nośniku zewnętrznym – zaznacz to w karcie zamówienia, wyślemy go kurierem. Do filmów w języku innym niż polski oczywiście dołączamy polskie napisy.
  2. Wiemy jak ważna jest promocja i reklama, dlatego do wszystkich filmów dostaniesz od nas materiały promocyjne (trailery, plakaty, opisy, fotosy). 
  3. Dodatkowo poprosimy Cię o pokazanie podczas seansu materiałów promujących LFL oraz Festiwal Górski w Lądku-Zdroju. Będzie to plakat (do wydrukowania i powieszenia w sali pokazu) oraz krótki trailer (do wyświetlenia przed pokazem zamówionych filmów). 

Jeśli chcesz zorganizować pokaz filmów w ramach Lądek Film Lokalnie, skontaktuj się z nami:

Magda Mizak: m.mizak@festiwalgorski.pl