ReelRock

Festiwalowy Camping – doskonałe dopełnienie atmosfery Festiwalu Górskiego

Pole namiotowe w tym roku pojawi się w innej niż dotychczas odsłonie. Dlaczego? Bo odpowiadamy na Wasze potrzeby, a podwyższenie warunków na polu, inwestycja w udogodnienia, często pojawiała się w ankiecie, którą niegdyś do Was skierowaliśmy. Przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące Festiwalowego Campingu!

Miejsce pola

Festiwalowy Camping powstanie w miejscu, w którym będzie można wygodnie i bezpiecznie odpocząć po festiwalowych atrakcjach. Prawie co roku jest w innym miejscu Lądka-Zdroju ze względu na odbywające się remonty ulic i budynków.
W roku 2023 będziemy mieli aż dwa Pola:

Pole A – przy remontowanej ulicy Leśnej (na przeciw hotelu Trojan)
Pole B – przy ulicy Moniuszki (na przeciw pensjonatu Sielanka)

Ich lokalizację możesz znaleźć na mapie festiwalu.
Camping oddalony jest od festiwalowego miasteczka o 3-4 minuty spacerem.

Regulamin Festiwalowego Campingu znajdziesz tutaj

Udogodnienia i luksusy

Przygotowaliśmy dla Was szereg udogodnień na Festiwalowym Campingu. Do najważniejszych należą:

– Namiot-świetlica na wypadek niepogody
– Miejsce do naładowania telefonów komórkowych, laptopów, etc. 
– Miejsce do przechowania niewielkich cenniejszych rzeczy
– Przenośne toalety 
– Prysznice z ciepłą wodą
– Całodobowy dozór ochrony nad częścią pola od 06.09 godz. 22:00 do 10.09. godz. 20:00

 

Niepowtarzalny klimat

Czy pole namiotowe dopełni atmosferę Festiwalu Górskiego? Zdecydowanie tak. Będziecie mieć do dyspozycji duży, zaadaptowany i zaplanowany pod Wasze potrzeby teren, który znajduje się tuż przy festiwalowych wydarzeniach. Nie musicie dojechać, pokonać kilometry, wzgórza i doliny, nim dojdziecie do celu. Festiwalowy Camping jest tuż przy Amfiteatrze, Kinoteatrze, EXPO, Scenie BaseCamp, Wielkim Namiocie. To doskonała okazja do integracji i spędzenia czasu ze znajomymi lub nawiązania nowych znajomości.

Ile to kosztuje

Postawiliśmy na jakość, ale jednocześnie proponując możliwie najniższą cenę dla festiwalowiczów. Ponieważ nasze pole ma ograniczoną pojemność a ceny wywozu nieczystości dramatycznie wzrosły – aby zarezerwować miejsce na polu należy uiścić opłatę rezerwacyjną w wysokości 70 zł – niezależnie od długości pobytu. 

Festiwalowy Camping z dziećmi

Czy pole namiotowe to odpowiednie miejsce dla dzieci? A czemu nie! Wybierzcie swoje miejsce i zaaranżujcie swoją przestrzeń. Niech Wasze dzieci poczują swobodę uczestniczenia w najpiękniejszej imprezie Ludzi Gór. Specjalnie dla maluchów i młodzieży przygotowaliśmy Festiwal Młode Góry, czyli festiwal w festiwalu, wspaniałe półkolonie, na których nie będzie czasu na nudę. Dzieci i młodzież do 15. roku życia z Festiwalowego Campingu korzystają bezpłatnie!

 

Festiwalowy Camping ze zwierzakami

Tak, zwierzęta mają wstęp na pole namiotowe. Jako właściciele musicie zapewnić swojemu pupilowi odpowiednią opiekę i warunki, aby zarówno on jak i pozostali mieszkańcy Festiwalowego Campingu czuli się komfortowo. 

 

Rezerwacja miejsca na polu namiotowym

Tak, chcę spać na Festiwalowym Campingu! Nie pozostaje nic innego, jak udać się do Biura Widza, które znajduje się na parterze w Kinoteatrze, gdzie odbieracie opaskę w zamian za zakupiony karnet. Tam też będziecie mogli wykupić miejsce na polu namiotowym – od środy, 6 września od godz. 17:00.

,,Nie ma takiego miasta jak Londyn
Jest Lądek, Lądek-Zdrój
I nie ma takiego miejsca drugiego
Gdzie twój szlak jest tak ważny jak mój”

Piosenka na Fest, 2020