ReelRock

Zrób z nami Festiwal! Zostań wolontariuszem 26. edycji wydarzenia – najważniejszej imprezy Ludzi Gór #2

Już we wrześniu odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Górskiego im. Andrzeja Zawady. Poszukujemy osób, które chciałyby pomóc w organizacji tego wyjątkowego wydarzenia. Festiwal startuje 10 września w Pasterce, a zakończy się 19 września w Lądku-Zdroju. Tak jest – przed nami Pierwszy Festiwal Wędrowny, który oprócz dwóch wspomnianych miejsc, zatrzyma się także w Radochowie.

Szukamy osób zaangażowanych, rozsądnych, odpowiedzialnych, uśmiechniętych i pozytywnych. Nie wymagamy specjalnych umiejętności czy doświadczenia – ale jeśli posiadasz specjalne moce, daj nam o nich znać.

Wolontariusze pomagają w biurze festiwalowym, podczas projekcji filmowych, warsztatów, zawodów biegowych, koncertów i spotkań. Są także niezwykle potrzebni przy zadaniach logistycznych, w czasie szykowania scen, miejsc na widowni, rozwieszając bannery. Wolontariusze są duszą imprezy!

W pierwszej kolejności szukamy osób, które mogą być przez cały okres trwania Festiwalu oraz dzień poprzedzający i dzień po zakończeniu wydarzenia (czyli w dniach 9-20 września, zaś sam Festiwal odbywa się w dniach 10-19 września 2021) lub przez kilka kolejnych dni jego trwania. W tym czasie zapewniamy nocleg (niezbędny własny śpiwór), wyżywienie ze wspólnej organizatorskiej michy, pamiątkę z imprezy oraz prawdziwie górską satysfakcję z organizacji Festiwalu!

Jeśli jesteś zainteresowana/y, wypełnij formularz. Jesteśmy przekonani, że Festiwal będzie dla Ciebie doskonałą przygodą.