ReelRock

Strefa Expo


W tym roku organizatorzy Festiwalu Górskiego im. Andrzeja Zawady połączyli siły z wydarzeniem, które jest ściśle związane z jednym z kluczowych obszarów naszych corocznych spotkań. Mowa o wspinaczce i jednym z najciekawszych dla wspinaczy wydarzeń, jakim jest IPW FEST 2022, czyli Festiwal organizowany przez Integrowanie Przez Wspinanie. Proponujemy Państwu dwie ścieżki dotarcia do szerokiego grona osób doświadczających gór.

Nieodłącznym elementem Festiwalu Górskiego w Lądku-Zdroju jest Strefa Expo, która zajmuje znaczną część festiwalowego miasteczka. To jedna z najbardziej rozbudowanych stref outdoorowych w Polsce. Ponad 70. wystawców i sponsorów prezentuje swoje produkty na dwóch alejkach i centralnym placu wydarzenia. To główne miejsca spacerów uczestników Festiwalu jak i osób, które w jego dniach odwiedzają Lądek-Zdrój. 

Bądź z nami w Lądku!

Wracamy do 4-dniowej formuły Festiwalu Górskiego, który w tym roku odbędzie się w dniach 8-11 września 2022. To tydzień wcześniej niż zazwyczaj Festiwal się rozpoczynał. Wierzymy, że zrobienie kroku bliżej lata pozytywnie wpłynie na odbiór wydarzenia i spotka się z uznaniem osób, które planują nocleg na polu namiotowym i tych, którzy chcą być obecni przez cały Festiwal, od świtu do nocy. Jak co roku wydarzenie wypełnią znakomici goście, prelekcje, warsztaty, koncerty, liczne pokazy filmowe i spotkania z wybitnymi osobowościami świata gór. Rokrocznie odwiedzają nas tysiące gości, z widoczną tendencją wzrostową, pomimo trudnych ostatnich dwóch pandemicznych edycji wydarzenia. Festiwal Górski to zatem doskonała okazja do zaprezentowania swojej oferty – docierając dokładnie tam, gdzie znajdują się potencjalni klienci.

Dwa wydarzenia – co zyskujesz?

W tym roku proponujemy również rozwiązanie polegające na włączeniu się w dwa wydarzenia – Festiwal Górski w Lądku-Zdroju (8-11 września 2022) oraz IPW FEST 2022 (20-22 maja 2022, Dolina Będkowska). Współpraca w obszarze Festiwalu Górskiego oraz IPW FEST 2022, czyli imprezy, której organizatorem jest Integrowanie Przez Wspinanie to połączenie, dzięki któremu wystawca lub sponsor otrzymuje atrakcyjną wycenę uczestnictwa i co najważniejsze – doskonałą opcję zaprezentowania się podczas wydarzeń, które licznie odwiedzają potencjalni klienci.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty:

Festiwal Górski i IPW FEST to miejsca, w których można zobaczyć najnowsze kolekcje odzieży outdoorowej, akcesoria turystyczne, regionalne specjały, produkty hand made. Wystawcy zawsze przygotowują dla festiwalowiczów specjalne ceny – wydarzenie jest zatem doskonałą okazją, by zaopatrzyć się w najwyższej klasy sprzęt i odzież od sprawdzonych i znanych marek. Odwiedzający Festiwal Górski w Lądku-Zdroju od lat cenią sobie możliwość poznania ofert marek, które lubią i cenią, a tak że tych, które dopiero przedstawiają się światu, tworząc produkty dla tych, którzy w różny sposób i w różnym wieku doświadczają gór.

Masz pytania? Skontaktuj się:

Sebastian Dziurdzikowski

696 403 230

s.dziurdzikowski@kompas.pl