To niezwykła przyjemność poinformować, że National Geographic dołączył do grona partnerów Festiwalu Górskiego! W związku z tym na uczestników imprezy czekać będzie kilka niespodzianek. 

Wyjątkowe filmy

National Geographic pokaże dwa seanse o tematyce górskiej: „NA KRAWĘDZI RYZYKA” (film otwarcia, czwartek, 7.09 o godz. 18:00 w Wielkim Namiocie) oraz „DZIKI ŚWIAT” (film zamknięcia, niedziela, 10.09 o godz. 13:45 w Wielkim Namiocie). To wyjątkowa okazja, by zobaczyć obie te produkcje na dużym ekranie. 

Zdobądź jeden z 300 gadżetów National Geographic!

Szukaj dwóch stref National Geographic oznaczonych żółtą ramką National Geographic na terenie festiwalowego miasteczka! To nie tylko możliwość stworzenia pamiątkowego filmu z Festiwalu Górskiego, ale też szansa na zdobycie jednego z gadżetów: maty, plecaka lub latarki czołowej.

Aby wziąć udział w zabawie, należy wykonać pamiątkowe filmy kamerą 360 w obu lokalizacjach, a następnie opublikować je na swoich social mediach z hasztagami #mojLadekZdroj i #NationalGeographic. 

Każdego dnia nasz partner – National Geographic – rozda 100 gadżetów, do wyczerpania zapasów. By je odebrać, należy przyjść do punktu National Geographic w Biurze Festiwalowym między godziną 18:00 a 20:00 i pokazać opublikowane filmy członkowi komisji konkursowej.