Marzysz o przygodzie, ale brakuje Ci znajomych gotowych na wspólną wyprawę? Obserwujesz content rowerowy w mediach społecznościowych i podziwiasz zdjęcia z wypraw z myślą, że też kiedyś byś tak chciał/a? Często jeździsz na jednodniowe wyprawy, ale przerasta Cię logistyka dłuższego wypadu? Korci Cię, żeby zobaczyć nowe tereny, ale nie wiesz jak zaplanować trasę? Weź udział w Jack Wolfskin Bikepacking Academy i przeżyj przygodę życia pod okiem rowerowych wymiataczy, którzy nauczą Cię wszystkiego, czego potrzebujesz wiedzieć podczas kilkudniowej wyprawy bikepackingowej!

Trasa wyprawy

Naszą wyprawę rozpoczynamy we Wrocławiu, skąd przez dzikie tereny województwa dolnośląskiego, dotrzemy na 28. Festiwal Górski w Lądku – Zdroju. Trasa obejmuje ok. 160 km, 2100 m przewyższeń i prowadzi w 50% przez asfalt i 50% trasą terenową.

Timeline

Spotykamy się we Wrocławiu wieczorem w środę 5 września, 6 września rano wyruszamy w trasę, a już 7 września planowo dojeżdżamy do mety.

Dla kogo?

Rowerowa Wataha w osobach Dorota Juranek, Bartek Oleńko i Michał Góźdź przygotowali trasę wymagającą, ale możliwą do pokonania przez zaawansowanego rowerzystę/rowerzystkę. Na uczestników czekają piękne widoki warte wysiłku włożonego na trasie. Po drodze czeka nas noc spędzona pod namiotami, które będą stanowiły część naszego rowerowego ekwipunku.

Co otrzymasz?

Zgarnij kompletne wyposażenie wyprawy od Jack Wolfskin!

Każdy uczestnik otrzyma:

· Ubranie rowerowe Jack Wolfskin

· Torby rowerowe Jack Wolfskin

· Ubezpieczenie na czas wyjazdu

· Wsparcie profesjonalnych przewodników po świecie bikepackingu, którzy pokażą Ci lifehacki prosto ze świata rowerowego outdooru.

Zapisy: https://etnh.cc/bikepackingacademy/

Rekrutacja ruszyła 7 sierpnia, spiesz się!

Prowadzący:

Dorota Juranek

Autorka bloga oraz kanału na YouTube. Od 12 lat nieustannie inspiruje i dzieli się swoją pasją do dwóch kółek, podróżowania i szeroko pojętej aktywności fizycznej. Aktualnie najbardziej skupiona na pokonywaniu długich dystansów oraz rowerowych eksploracjach. Specjalistka od bikepackingu i rowerów gravelowych, ale także z ogromnym doświadczeniem w kolarstwie górskim i enduro.

Obraz zawierający na wolnym powietrzu, osoba, ubrania, Ludzka twarzOpis wygenerowany automatycznie

Bartek Oleńko

Jeździ rowerem i mówi do kamery. Od 6 lat tworzy treści do Internetu, pokazując, jak w ciekawy sposób można spędzić czas na rowerze, okraszając go niekonwencjonalnym żartem. Poczucia humoru temu Panu nie brakuje! Pod kaskiem @zielonegof16 gravelowe wyścigi i bikepackingowe przygody przeplatają się z nieustającą pasją do odkrywania świata.

Obraz zawierający Odzież ochronna, osoba, na wolnym powietrzu, nieboOpis wygenerowany automatycznie

Michał Góźdź

Redaktor naczelny Magazynu ETNH.

Od 20 lat inspiruje do podróżowania po górach. Inicjator polskiej sceny enduro, obecnie pasjonat graveli, wyścigów ultra i bikepackingu. Stale trzymający rękę na pulsie aktualnych trendów.

Obraz zawierający osoba, Ludzka twarz, ubrania, drzewoOpis wygenerowany automatycznie