ReelRock

Udział młodych ludzi w wydarzeniach promujących góry, aktywność, wspaniały Dolny Śląsk, jak i współpraca z kadrą naukową, aspekt edukacyjny, są dla nas niezwykle istotne – właśnie dlatego z ogromną radością informujemy o współpracy z Uniwersytetem Dolnośląskim DSW!

Uniwersytet Dolnośląski DSW to uczelnia wyższa, którą od lat wyróżnia nowoczesne podejście do nauczania, która inwestuje w rozwój, infrastrukturę oraz która jest bardzo otwarta na rozmaite działania społeczne i inicjatywy. Jednym z takich działań jest właśnie Partnerstwo z Festiwalem Górskim – tegoroczna edycja będzie punktem wyjścia do rozbudowanych i ważnych prac w przyszłości. Dzięki nim wspólnie będziemy integrować środowisko studentów, absolwentów, wykładowców, kadry zarządzającej, dla których góry i Dolny Śląsk są ważne.

Uniwersytet Dolnośląski DSW został fundatorem dwóch niezwykle ważnych nagród, które są przyznawane podczas Festiwalu Górskiego: Grand Prix w wysokości w Konkursie na Książkę Górską Roku oraz nagrody w Konkursie Filmowym w kategorii „Najlepszy Film o Przygodzie i Eksploracji”.

Dziękujemy Władzom Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW – szykują się wspaniałe działania!

Na zdjęciu Kanclerz Uniwersytetu Dolnośląskiego DSW – Krzysztof Kamiński wraz z Dyrektorem Festiwalu Górskiego – Maciejem Sokołowskim.