Festiwal Górski to jedno z tych dolnośląskich wydarzeń, które każdego roku przyciąga osoby uwielbiające góry, filmy i literaturę o tematyce górskiej. Do grona Partnerów wydarzenia dołączyło Kino Nowe Horyzonty – razem promujemy Dolny Śląsk i odmieniamy „góry” przez wszystkie przypadki. Gwarantujemy, że nie zabraknie gór w filmowej odsłonie, a szczególnie zadowoleni z tej współpracy będą najmłodsi festiwalowicze – właśnie dla nich Kino Nowe Horyzonty szykuje specjalne atrakcje.

Kino Nowe Horyzonty jest rozpoznawalnym na mapie Wrocławia punktem wśród osób ceniących ambitne kino, inteligentny przekaz i treści warte uwagi. Od lat tworzy również wartościowe wydarzenia kierowane do najmłodszych widzów i ich rodziców – w tym roku KNH będzie zaangażowane w program Festiwalu Młode Góry w Lądku-Zdroju, wzbogacając go o animacje i filmy dla jego uczestników!

Jako Festiwal Górski włączamy się w promocję wśród górskiej społeczności Festiwalu Młode Horyzonty. Stacjonarnie we Wrocławiu Festiwal odbędzie się w dniach 30 września – 8 października, online: 12-29 października. Wśród prezentowanych animacji i filmów nie zabraknie propozycji z kontekstem górskim.

Zachęcamy do rezerwacji terminów w kalendarzach – pokażcie dzieciom piękno natury, przyrody i gór w filmowej odsłonie!