Góry to Twoja pasja, podróżujesz i lubisz o tym opowiadać? Znasz się na czymś jak mało kto i chętnie podzielisz się swoją wiedzą? Fotografujesz, nagrywasz, piszesz? A może jesteś członkiem zespołu i chciałbyś wystąpić przed publicznością w Lądku-Zdroju? Dajemy Ci taką możliwość! Zgłoś się do programu 28. Festiwalu Górskiego – być może właśnie Ty dołączysz do grona najważniejszej imprezy Ludzi Gór.

Program Festiwalu Górskiego w Lądku-Zdroju rokrocznie wypełnia szereg  wydarzeń, w których udział biorą lub które prowadzą uznane osobowości świata gór. Międzynarodowe grono podróżników, ekspertów, twórców dzieli się wiedzą, dyskutuje, wspomina, opowiada o swoich doświadczeniach. W tym roku organizatorzy dają możliwość dołączenia do wydarzenia nie tylko jako uczestnik, ale również gość programowy.

Dołącz do grona wystepujących podczas Festiwalu Górskiego

Festiwal potrwa 4 dni – odbędzie się w Lądku-Zdroju w terminie 7-10 września. Jak co roku wypełni go szereg rewelacyjnych rozmów, spotkań, prelekcji, warsztatów. W tym roku znajdzie się tu również miejsce dla osób, które same zgłoszą się do udziału w wydarzeniu. Podczas Festiwalu słowo „góry” odmieniane jest przez wszystkie przypadki, pole do rozmów jest zatem bardzo szerokie. Zachęcamy osoby, które mają coś ciekawego do powiedzenia, aby wysłały zgłoszenie udziału w Festiwalu Górskim.

Udział w programie może stanowić prelekcja, warsztat, koncert, stand-up, rozmowa, zajęcia dla dzieci. Wspólnym mianownikiem są góry, ale mogą wystąpić w temacie literatury, filmu, sportu, kultury, fotografii, diety, tematów ważnych społecznie, kulturowo. To od zgłaszającego zależy, jak będzie chciał wykorzystać swój czas – kluczowe, aby było interesująco. 

Przedstaw się! Czekamy na ciekawe osobowości

O górach można opowiadać na wiele sposobów – jeśli masz na to swój pomysł, zgłoś się. Jeżeli masz swój zespół i chętnie wystąpisz na festiwalowej scenie – daj znać. Może chcesz poprowadzić zajęcia dla najmłodszych, przedstawić spektakl, opowiedzieć o swojej podróży, wspinaczce, przeprowadzić warsztaty z pisania, fotografii? Wypełnij formularz, chcemy Cię poznać. 

Otworzyliśmy zgłoszenia dla osób, które mogą wzbogacić program Festiwalu, chcą się przedstawić szerokiemu gronu fanów gór, a przede wszystkim – mają coś ciekawego do powiedzenia, zaprezentowania. Czekamy na zgłoszenia – wystarczy wypełnić formularz. Organizatorzy zgłoszą się do wybranych osób – być może właśnie do Ciebie.