Co roku układanie programu to walka z czasem, przestrzenią i oporną ludzką materią. Nasza najlepsza publiczność chciałaby wszystko wiedzieć w styczniu, niektórzy nasi goście chcieliby się zdecydować na przyjazd w drugiej połowie września… Ale na dziś dzień możemy powiedzieć, że połączyliśmy ogień z wodą i pragniemy przedstawić bardzo ramowy program oraz listę filmów konkursowych.

Zastrzegamy, że nie ma tu jeszcze paru ważnych gości ani paru aktywności, nie uwzględniliśmy tu też programu Festiwalu Młode Góry (dla  dzieci i młodzieży) ani Vanlife (to tegoroczna nowość, o której jeszcze opowiemy). 

Ale – mamy przeszło dwa miesiące do Festiwalu, a już dostępna jest lista filmów konkursowych:  https://www.festiwalgorski.pl/filmy-2022/

Opisy większości filmów jeszcze są po angielsku, ale już niedługo wszystko przetłumaczymy. Prosimy nie przywiązywać się zbytnio do godzin – to naprawdę zmienią się często ☺

Używamy tego samego systemu do prezentacji programu co dotychczas – Sched. Nie jest idealny i jego koślawe spolszczanie jest robione metodą tricków naszych informatyków, ale i tak uważamy, że jest to najlepsze w swej klasie narzędzie do zarządzania tak rozbudowanymi programami. 

Dzięki niemu każdy użytkownik może zapisać interesujące go punkty programu, wejść w interakcje z gośćmi i innymi widzami (chat od tego roku), a także dostawać powiadomienia o zmianach – zachęcamy do korzystania! Będzie też appka.

Program jest dostępny tutaj: