ReelRock

Przed nami 4 dni fantastycznej imprezy Ludzi Gór! Bilety trafiły do sprzedaży, nie pozostaje nic innego, jak rezerwować 8-11 września na najlepsze, najważniejsze i najpiękniejsze wydarzenie, jakim jest Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady!

Prelekcje, warsztaty, spotkania… RAJD!

W tym roku planujemy mnóstwo atrakcji dla dorosłych, dzieci i młodzieży. O górach można mówić na wiele sposobów – gwarantujemy, że nie będzie nawet chwili na nudę! Możemy już potwierdzić, że Integrowanie Przez Wspinanie zorganizuje najlepsze warsztaty dla początkujących i zaawansowanych. 

W odpowiedzi na Wasze zainteresowanie, w tym roku ponownie organizujemy RAJD – jedna trasa z Łukaszem Superganem. Wspaniała przygoda dla tych, którzy lubią wędrować i chcą to zrobić u boku tego, który zna się na tym najlepiej.

Atrakcje dla dzieci, najlepsza scena muzyczna

Jak wyżej wspomnieliśmy – nie zabraknie atrakcji dla dzieci i młodzieży. Festiwal Młode Góry to nowość w naszym programie. To oznacza bardzo ciekawy program całodziennych zajęć dla tych, którzy wkraczają w górski świat. Tradycyjnie będzie też działało przedszkole. Co to oznacza? Przybywajcie do nas całą rodziną i niech każdy z Was wybierze miejsce, które będzie dla Was najciekawsze!

Na Festiwalu Górskim nie zabraknie najlepszej muzyki. Z wielką przyjemnością możemy ogłosić, że w sobotę, 10 września na festiwalowej scenie zagra KULT!

Nie czekajcie z zakupem karnetów!