Za nami rewelacyjna seria filmów w ramach cyklu Jack Wolfskin Lądek Film Tour, w ramach której w 9. miastach Polski, w tym samym dniu i o tej samej godzinie, można było wspólnie obejrzeć znakomite filmy górskie. Przed nami kolejne wydarzenia kinowe, które już dziś warto zaznaczyć w kalendarzu.

W cyklu Jack Wolfskin Lądek Film Tour wzięło udział w sumie ponad 12 tysięcy widzów. Pokazy filmowe odbywały się przez ostatnie cztery miesiące w największych miastach Polski. Organizatorzy: Jack Wolfskin i platforma Filmygorskie.pl początkowo zakładali spotkania w 7. miastach, ale zainteresowanie było tak duże, że zdecydowano o włączeniu cyklu w kolejnych. Oprócz filmowych emocji, widzowie otrzymali specjalny rabat na zakupy w sklepach Jack Wolfskin (najwierniejsi widzowie, którzy wzięli udział we wszystkich czterech pokazach otrzymali specjalne kupony na zniżkę aż 40%!), a dodatkowo podczas każdego pokazu posiadacz specjalnego kuponu z naklejką z Wilczą Łapą otrzymał voucher na kwotę 200 złotych do wykorzystania w sklepach Jack Wolfskin.

Wydarzenie wspierali również partnerzy: Agencja Wyprawowa Adventure24, firma Zegarki.pl i magazyn sportowy GÓRY.

Najlepsze filmy górskie również w czerwcu

To nie koniec filmowych emocji na wielkim ekranie. W czerwcu w 12. miastach Polski odbędą się dodatkowe pokazy. Już 15 czerwca w sieci kin Helios do repertuaru trafią wspaniałe filmy górskie – warto zatem śledzić czerwcowy program, by nie przegapić spotkania z wybitnymi projekcjami.

Premiera Reel Rock 16!

Wcześniej, 8 i 9 czerwca, odbędzie się premiera znakomitej serii Reel Rock! Kto zna ten wie, że to najlepsze kino górskie, wielokrotnie nagradzane podczas Festiwalu Górskiego w Lądku-Zdroju. Historie wybitnych wspinaczy, którzy swoje życie poświęcają górskiej pasji, wspinaniu, doświadczaniu gór.

Wszystkie informacje dotyczące pokazów, górskie aktualności i filmy, które możecie obejrzeć w domowym zaciszu znajdują się na www.filmygorskie.pl. Zachęcamy do śledzenia wiadomości również na Facebooku.

Filmowy górskie to nieodłączny element Festiwalu Górskiego w Lądku-Zdroju, który odbędzie się w dniach 8-11 września, na który serdecznie zapraszamy!