Ponad 200 wydarzeń i 140. gości – a wciąż nie powiedzieliśmy ostatniego słowa. Zaplanuj swój Festiwal dzień po dniu, godzina po godzinie, aby nie przegapić najważniejszych rozmów, prelekcji, warsztatów, filmów i spotkań literackich. 

Odliczamy dni do 26. Festiwalu Górskiego im. Andrzeja Zawady. To pierwszy Wędrowny Festiwal, bowiem zaczniemy w Pasterce, by następnie odwiedzić Radochów i finalnie znaleźć się tradycyjnie w Lądku-Zdroju. To także pierwszy RAJD, czyli trekking po pięknych zakątkach Ziemi Kłodzkiej z gośćmi Festiwalu. To wszystko wymaga dobrej logistyki i odpowiedniego planu. Aby to ułatwić, warto skorzystać aplikacji, z którą możecie zaplanować cały festiwalowy pobyt.

Jak pobrać aplikację na 26. Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady?

Aby skonstruować swój własny program, wystarczy w Google Play lub App Store ściągnąć aplikację Sched, a następnie wyszukać „26 Festiwal Górski”. Gotowe! Znajdziecie pełną rozpiskę (choć wciąż uzupełnianą) festiwalowych wydarzeń. Na naszym Facebooku prezentujemy najważniejsze punkty programu oraz filmy, które będzie można obejrzeć. To będą piękne dni – aż od 10 do 19 września będziemy doświadczać gór na mnóstwo sposobów.

Festiwal jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.