Bądź częścią Festiwalu Górskiego! Zapraszamy do udziału w najważniejszym wydarzeniu Ludzi Gór wszystkich tych, którzy chcą go współtworzyć i stać się częścią festiwalowego zespołu. 

Rzuć wszystko i przyjedź… na Festiwal! Najlepiej na całe 10 dni, koniecznie z dobrą energią, uśmiechem i chęcią do działania. Będziemy Cię potrzebować wszędzie, gdzie będzie się coś działo, poznasz „zaplecze” największej tego typu imprezy w Polsce, spędzisz czas z ludźmi o podobnych zainteresowaniach. Dowiesz się, czym w realu jest bilokacja, że bieganie z uśmiechem na ustach jest jak najbardziej możliwe, a jeśli lubisz trekking – będziesz miał/a czym się pochwalić, bo będzie okazja do przejścia kilkudziesięciu kilometrów (w ciągu kilku dni, spokojnie) w ramach Pierwszego Festiwalu Wędrownego i RAJDu!

Śmiało możemy powiedzieć, że przewidujemy kilkaset wydarzeń w programie, z udziałem wybitnych Ludzi Gór, podróżników, autorów filmów i książek, prelegentów, szkoleniowców, pasjonatów. Aż 10 dni, od 10 do 19 września i trzy główne miejsca Festiwalu Górskiego im. Andrzeja Zawady – Pasterka, Radochów i Lądek-Zdrój. 

Jeśli chcesz spotkać się z nami i zrobić wspólnie najważniejszą imprezę w Polsce, w której nie tylko mówimy i słuchamy o górach, ale również ich doświadczamy – wyślij wiadomość na adres wolontariat@festiwalgorski.pl

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Do zobaczenia!