Zapraszamy na dwudziestą pierwszą edycję Festiwalu Górskiego im. Andrzeja Zawady w Lądku Zdroju.

* * *

Program

* * *

Program w formacie PDF

Czwartek, 17.09.2015
11:30-13:30

Gdzie?: Kinoteatr
Blok filmowy 1Jeff Lowe’s, Metanoia (78min)
Poszukiwacze Cienia (32min) – Jaskinie
13:45-15:45

Gdzie?: Kinoteatr
Blok filmowy 2Ingenuous Choice (7min)
Africa Fusion (52min)
Jerzy Hajdukiewicz- człowiek gór (42min)
16:00-18:00

Gdzie?: Kinoteatr
Blok filmowy 3Important Places (10min)
Frozen Titans (52min)
Girls for Girls (3 min)
Manaslu (35min)
18:30-19:00

Gdzie?:Kinoteatr
Uroczyste Otwarcie
19:15-20:30

Gdzie?: Kinoteatr
Historia Podboju K2Bob A. Schelfhout Aubertijn
20:45-22:45

Gdzie?: Kinoteatr
Blok filmowy 10Scottish Mountains’Story (4min)
Run Free (92min)
Miejsce (15min)
21:00-00:15

Gdzie?:Amfiteatr
Najlepsze Filmy z Poprzedniej EdycjiWstęp wolny
23:00-01:00

Gdzie?: Kinoteatr
Blok filmowy 11Himalaya (4min)
Crash Real (108min)
Piątek, 18.09.2015
10:00-18:00

Gdzie?: Park Zdrojowy
Zawody RegattaRusz się!
10:00-12:00

Gdzie?: Kinoteatr
Blok filmowy 4Panaroma (28min)
Around Patagonia (19min)
Cave Connection -Into the Unknown (52min)
10:30-12:30

Gdzie?: Geovita
Blok filmowy 1Jeff Lowe’s, Metanoia (78min)
Poszukiwacze Cienia (32min) – Jaskinie
11:00-13:00

Gdzie?: CKiR
Blok filmowy 12Reel Rock 10 – High and Mighty (20min)
Snow Man (82min)
12:15-14:15

Gdzie?: Kinoteatr
Blok filmowy 5Reel Rock 10 – A Line Across The Sky (35min)
Mochutni (10min)
Finding Traction (57min)
12:45-14:45

Gdzie?: Geovita
Blok filmowy 2Ingenuous Choice (7min)
Africa Fusion (52min)
Jerzy Hajdukiewicz- człowiek gór (42min)
13:15-15:15

Gdzie?: CKiR
Blok filmowy 8Pewnego razu (11min)
Reel Rock 10 – Showdown at Horseshoe Hell (20min)
Jurek (75min)
14:30-16:30

Gdzie?: Kinoteatr
Blok filmowy 6Huayhuash (13min)
Dzięki wszystkim, jesteście wielcy (33min)
Życie dla pasji (55min)
15:00-17:00

Gdzie?: Geovita
Blok filmowy 3Important Places (10min)
Frozen Titans (52min)
Girls for Girls (3 min)
Manaslu (35min)
15:30-17:30

Gdzie?: CKiR
Blok filmowy 10Scottish Mountains’Story (4min)
Run Free (92min)
Miejsce (15min)
16:00-17:00

Gdzie?: Klub Festiwalowy
Kustosz oprowadza po Mini Muzeum Przeglądu
16:45-18:45

Gdzie?: Kinoteatr
Blok filmowy 7Stone Free (27min)
Lodowi wojownicy (4min)
K2. Dotknąć nieba (72min)
17:00-17:45

Gdzie?: Duży namiot
Główny Szlak SudeckiJanusz Gołąb
17:00-18:00

Gdzie?:Przedszkole
Warsztaty Tybetańskie dla dzieciAnia i Robb Maciąg
17:15-19:15

Gdzie?: Geovita
Blok filmowy 4Panaroma (28min)
Around Patagonia (19min)
Cave Connection -Into the Unknown (52min)
17:30-18:00

Gdzie?:Dom Zdrojowy „Wojciech”
Wernisaż ObrazówRyszard Kowalewski
18:00-19:00

Gdzie?:Wielki Namiot
Alpine Wall TourŁukasz DudekJacek Matuszek
19:00-19:30

Gdzie?:Kinoteatr
Wernisaż „Nepal”Edyta Stępczak
19:15–19:45

Gdzie?:Wielki Namiot
„Tadeusz Piotrowski”Danuta Piotrowska
19:30-21:30

Gdzie?:Geovita
Blok filmowy 5Reel Rock 10 – A Line Across The Sky (35min)
Mochutni (10min)
Finding Traction (57min)
19:45-21:15

20:30-22:45

Gdzie?:Kinoteatr
Dom o Zielonych Progach
21:00-00:15

Gdzie?:Amfiteatr
Najlepsze Filmy z Poprzedniej EdycjiWstęp wolny
21:15-22:45

Gdzie?:Wielki Namiot
Mała Polska w Nepalu – wieczór Nepalski zakończony licytacjąEdyta StępczakAnna Czerwińska i Maciej Pastwa
23:00-02:00

Gdzie?:Geovita, Chata Góralska
Przegląd XX lat – XX Lat Przeglądu
Sobota, 19.09.2015
10:00-11:00

Gdzie?:Kinoteatr
Pocztówki z WyprawyAshok Tiwary
10:00-11:00

Gdzie?:Wielki Namiot
Lubelskie Himalaje 1978-2008Paweł Krawczyk , Piotr Paprzycki
10:00-10:30

Gdzie?:Geovita
Wernisaż wystawy „Alps Monochrome”Artur Dudka
10:00-13:00

Gdzie?:Stawy Biskupie
HiMountain HiRunZawody
10:00-16:00

Gdzie?:Skały Lądeckie
Lądek Big Wall ClimbingZawody
10:00-18:00

Gdzie?:Park Zdrojowy
Zawody RegattaRusz się!
10:30-12:30

Gdzie?:Alhambra
Blok filmowy 8Pewnego razu (11min)
Reel Rock 10 – Showdown at Horseshoe Hell (20min)
Jurek (75min)
10:30-12:30

Gdzie?:CKiR
Blok filmowy 5Reel Rock 10 – A Line Across The Sky (35min)
Mochutni (10min)
Finding Traction (57min)
10:30-17:45

Gdzie?:Plac Mariański
Bungy
11:15-12:45

Gdzie?:Kinoteatr
Czy media są złe?Wojciech JagielskiAlina Markiewicz
11:15-12:15

Gdzie?:Wielki Namiot
Grey Wolf – Mongolia na 4 ŁapachAgata WłodarczykPrzemek Bucharowski
12:15-12:45

Gdzie?:Wielki Namiot
Sail&Ski HiOcean OneJacek Wacławski
12:15-14:15

Gdzie?:Geovita
Blok filmowy 12Reel Rock 10 – High and Mighty (20min)
Snow Man (82min)
12:45-14:45

Gdzie?:Alhambra
Filmy poza konkursoweTrekking Billefjord
Mera Peak – obrzęk płuc
Grupa Gamma – pasja, która nigdy nie wygasa
Uranowe Szaleństwo
12:45-14:45

Gdzie?:CKiR
Blok filmowy 4Panaroma (28min)
Around Patagonia (19min)
Cave Connection -Into the Unknown (52min)
13:00-14:00

Gdzie?:Przedszkole
Warsztaty dla DzieciAnia i Robb Maciąg
13:00-14:00

Gdzie?:Kinoteatr
Warsztaty SkituryArnold Koening
13:00-13:45

Gdzie?:Wielki Namiot
Ultras na UTMB czyli Piotr Hercog
13:30-14:30

Gdzie?:Aleja Modrzewiowa
Basq FestZawody drwali
14:00-15:00

Gdzie?:Wielki namiot
Cho Oyo 1985Film i spotkanie z Maciejem Pawlikowskim
14:15-14:45

Gdzie?:Kinoteatr
Jaskinia NiedźwiedziaMarek Markowski
14:30-16:30

Gdzie?:Geovita
Blok filmowy 11Himalaya (4min)
Crash Reel (108min)
15:00-17:00

Gdzie?:Kinoteatr
Filmy Darka Załuskiegopo filmach spotkanie z Darkiem Załuskim
15:00-17:00

Gdzie?:Alhambra
Filmy pozakonkursoweNowa Zelandia wyspa południowa I
Nowa Zelandia wyspa północna II
Od Łysej Polany to był inny świat
15:00-17:00

Gdzie?:CKiR
Blok filmowy 3Important Places (10min)
Frozen Titans (52min)
Girls for Girls (3 min)
Manaslu (35min)
15:00-16:00

Gdzie?:Przedszkole
Warsztaty indyjskie dla dzieciAnia i Robb Maciąg
15:15-15:45

Gdzie?:Wielki Namiot
Celina Kukuczka
15:45-17:45

Gdzie?:Wielki Namiot
Film „Jurek”Spotkanie z Pawłem Wysoczańskim
15:45-16:30

Gdzie?:Amfiteatr
Rozdanie NagródHiMountain HiRun
16:45-18:45

Gdzie?:Geovita
Blok filmowy 10Scottish Mountains’Story (4min)
Run Free (92min)
Miejsce (15min)
17:00-18:00

Gdzie?:Przedszkole
warsztaty Afrykańskie dla dzieciAnia i Robb Maciąg
17:15-19:15

Gdzie?:Kinoteatr
Blok filmowy 9Voyagers Without Trace (80min)
Cho Oyu – wyprawa zimowa 1985 (30min)
17:15-19:15

Gdzie?:Alhambra
Blok filmowy 1Jeff Lowe’s, Metanoia (78min)
Poszukiwacze Cienia (32min) – Jaskinie
17:15-19:15

Gdzie?:CKiR
Blok filmowy 2Ingenuous Choice (7min)
Africa Fusion (52min)
Jerzy Hajdukiewicz- człowiek gór (42min)
17:30-18:30

Gdzie?:Wielki Namiot
Adam Pustelnik
18:45-19:00

Gdzie?:Wielki Namiot
Kryptonim Koronka
19:00-19:45

Gdzie?:Wielki Namiot
„Zimowa Nanga Parbat”Alex Txikon
19:00-21:00

Gdzie?:Geovita
Blok filmowy 9Voyagers Without Trace (80min)
Cho Oyu – wyprawa zimowa 1985 (30min)
19:30-21:30

Gdzie?:Kinoteatr
Blok filmowy 10Scottish Mountains’Story (4min)
Run Free (92min)
Miejsce (15min)
20:00-21:30

Gdzie?:Wielki Namiot
Spotkanie z Krzysztofem WielickimGala Rozdania Nagród Książki Górskiej Roku
21:00-00:15

Gdzie?:Amfiteatr
Najlepsze Filmy z Poprzedniej EdycjiWstęp Wolny
21:15-23:15

Gdzie?:Geovita
Blok filmowy 8Pewnego razu (11min)
Reel Rock 10 – Showdown at Horseshoe Hell (20min)
Jurek (75min)
21:30-22:30

Gdzie?:Geovita
Regata Rusz się!finał zawodów
21:45-23:45

Gdzie?:Kinoteatr
Blok filmowy 11Himalaya (4min)
Crash Reel (108min)
22:30-05:30

Gdzie?:Geovita
Wielka Impreza Integracyjnatort, koncerty: Hebie Jeebies, Gooral – Bawimy się do 5:30
23:30-01:30

Gdzie?:Geovita
Blok filmowy 7Stone Free (27min)
Lodowi wojownicy (4min)
K2. Dotknąć nieba (72min)
01:45-03:45

Gdzie?:Geovita
Blok filmowy 6Huayhuash (13min)
Dzięki wszystkim, jesteście wielcy (33min)
Życie dla pasji (55min)
Niedziela, 21.09.2014
10:00-12:00

Gdzie?:Alhambra
Blok filmowy 5Reel Rock 10 – A Line Across The Sky (35min)
Mochutni (10min)
Finding Traction (57min)
10:30-11:30

Gdzie?:Wielki Namiot
Hajer na Andyjskim SzlakuMietek Bieniek
10:30-12:30

Gdzie?:Geovita
Blok filmowy 1Jeff Lowe’s, Metanoia (78min)
Poszukiwacze Cienia (32min) – Jaskinie
11:00-12:30

Gdzie?:Kinoteatr
MasterclassPaweł Wysoczański
11:00-12:00

Gdzie?:Przedszkole
warsztaty Japońskie dla dzieciAnia i Robb Maciąg
11:45-12:45

Gdzie?:Wielki Namiot
Przewodnictwo wysokogórskieMaciek Ciesielski
12:15-14:15

Gdzie?:Alhambra
Blok filmowy 9Voyagers Without Trace (80min)
Cho Oyu – wyprawa zimowa 1985 (30min)
12:15-14:15

Gdzie?:CKiR
Blok filmowy 6Huayhuash (13min)
Dzięki wszystkim, jesteście wielcy (33min)
Życie dla pasji (55min)
12:45-14:15

Gdzie?:Kinoteatr
1969 Wyprawa PZA w KarakorumRyszard Szafirski
12:45-13:45

Gdzie?:Wielki Namiot
Off-width ClimbingPete Whittaker
12:45-14:45

Gdzie?:Geovita
Blok filmowy 2Ingenuous Choice (7min)
Africa Fusion (52min)
Jerzy Hajdukiewicz- człowiek gór (42min)
13:00-14:00

Gdzie?:Przedszkole
Warsztaty Religie Świata dla dzieciAnia i Robb Maciąg
14:00-14:30

Gdzie?:Wielki Namiot
Droga CassinaWojtek Grzesiok , Andrzej Życzkowski, Janusz Gołąb
14:30-15:15

Gdzie?:Wielki Namiot
Hic Sunt LeonesAndrzej Bargiel
14:30-16:30

Gdzie?:Alhambra
Blok filmowy 8Pewnego razu (11min)
Reel Rock 10 – Showdown at Horseshoe Hell (20min)
Jurek (75min)
14:30-16:30

Gdzie?:CKiR
Blok filmowy 7Stone Free (27min)
Lodowi wojownicy (4min)
K2. Dotknąć nieba (72min)
14:45-16:45

Gdzie?:Kinoteatr
Blok filmowy 12Reel Rock 10 – High and Mighty (20min)
Snow Man (82min)
15:45-16:45

Gdzie?:Wielki Namiot
Leo Houlding
17:00-18:30

Gdzie?:Wielki Namiot
Zakończenie XX PFGlosowanie nagród dla publiczności
18:30-21:00

Gdzie?:Wielki Namiot
Najlepsze filmy XX PFG

Program w formacie PDF