Już we wrześniu odbędzie się kolejna edycja Festiwalu Górskiego im. Andrzeja Zawady. Poszukujemy osób, które chciałyby pomóc w organizacji tego wyjątkowego wydarzenia! Festiwal odbędzie się w dniach 8-11 września w Lądku-Zdroju. Bądź częścią imprezy Ludzi Gór!

Szukamy osób zaangażowanych, rozsądnych, odpowiedzialnych, uśmiechniętych i pozytywnych. Nie wymagamy specjalnych umiejętności czy doświadczenia – ale jeśli posiadasz specjalne moce, daj nam o nich znać.

Wolontariusze pomagają w biurze festiwalowym, podczas projekcji filmowych, wydarzeń literackich, warsztatów, zawodów biegowych, koncertów i spotkań. Są także niezwykle potrzebni przy zadaniach logistycznych, w czasie szykowania scen, miejsc na widowni, rozwieszając bannery. Wolontariusze są duszą imprezy!

W pierwszej kolejności szukamy osób, które mogą być przez cały okres trwania Festiwalu oraz dzień poprzedzający i dzień po zakończeniu wydarzenia (czyli w dniach 7-12 września, zaś sam Festiwal odbywa się w dniach 8-11 września 2022) lub przez kilka kolejnych dni jego trwania. W tym czasie zapewniamy nocleg (niezbędny własny śpiwór), wyżywienie ze wspólnej organizatorskiej michy, pamiątki z imprezy oraz prawdziwie górską satysfakcję z organizacji Festiwalu!

Jeśli jesteś zainteresowana/y, wypełnij formularz. Jesteśmy przekonani, że Festiwal będzie dla Ciebie doskonałą przygodą. Masz pytania? Napisz na wolontariat@festiwalgorski.pl.