Rafał Fronia - Festiwal Górski 2020 w Lądku-Zdroju
  • pl
  • en

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział, obecność i wsparcie 25. edycji Festiwalu Górskiego w Lądku-Zdroju. Do zobaczenia za rok!

Rafał Fronia

RAFAŁ FRONIA – rocznik 71, maratończyk, himalaista, członek programu „Polski Himalaizm Zimowy 2010-2015”, podróżnik, wraz z przyjaciółmi założył stowarzyszenie „Źródła życia dla Afryki”, którego celem jest budowa studni w Afryce. Współautor książki „Studni w Kamerunie – opowiadania z gór” i wielu innych górskich opowiadań i relacji. Kartograf, współtwórca Wydawnictwa Turystycznego PLAN w Jeleniej Górze. Członek Rady Wydawniczej „TATERNIKA”. W zarządzie Rotary Club Karpacz Karkonosze.
Mieszka na wsi, pod Jelenią Górą przed oknami mając widok na Karkonosze, Rudawy Janowickie i Góry Kaczawskie, wiceprezes Sudeckiego Klubu Wysokogórskiego. Dom to dla niego azyl, tu czekają na niego żona Jola z dziećmi: Kamilem i Weroniką. Wspinał się w Tatrach, Alpach, Kaukazie, Andach i Himalajach, odwiedził Karakorum i góry Afryki, przeżył wybuch wulkanu, pobyt w strefie śmierci i smak świnki morskiej. Najbardziej lubi wyzwania, nie może usiedzieć w miejscu, ale gdy już nic nie robi, lubi położyć się na trawie i opalać się słuchając plusku wody w oczku wodnym.

HONOROWY PATRONAT

ZŁOTY SPONSOR

SREBRNY SPONSOR

BRĄZOWY SPONSOR

PARTNERZY

FINANSOWANIE

PARTNERZY MEDIALNI

PARTNERZY ORGANIZACYJNI

ORGANIZATORZY