Mateusz Mirosław - Festiwal Górski 2019 w Lądku-Zdroju
  • pl

Zapraszamy na jubileuszową, 25. edycję Festiwalu Górskiego w Lądku-Zdroju, która odbędzie się w dniach 11-20 września 2020 roku.

Tak, tak, to nie pomyłka, 11-20 września, 10 dni. 10 pięknych, festiwalowych dni.  Więcej przeczytaj tutaj.

Mateusz Mirosław

(ur. 6 maja 1992 w Lublinie)– trener przygotowania motorycznego, trener prowadzący Aleksandrę Mirosław (Rudzińską) od 2015 roku, prywatnie mąż.

Na co dzień oprócz prowadzenia sportowców zajmuje się prowadzeniem treningów indywidualnych na siłowni w Lublinie. Zagadnieniami związanymi z treningami oraz przygotowaniem motorycznym w sporcie zajmuje się od 2010 roku sukcesywnie rozwijając swoją wiedzę na licznych szkoleniach i seminariach w kraju i za granicą.

Aktualnie jest studentem drugiego roku na kierunku Wychowanie Fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, na co dzień mieszka i pracuje w Lublinie.

W wolnym czasie zajmuje się nagrywaniem filmów a także ich montażem. Na swoim koncie ma współpracę z największymi firmami zajmującymi się branżą fitness w Polsce i w Europie, a także tworzył relacje z zawodów, a także spoty reklamowe dla firm związanych ze wspinaniem.