Mateusz Mirosław - Festiwal Górski 2020 w Lądku-Zdroju
  • pl

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udział, obecność i wsparcie 25. edycji Festiwalu Górskiego w Lądku-Zdroju. Do zobaczenia za rok!

Mateusz Mirosław

(ur. 6 maja 1992 w Lublinie)– trener przygotowania motorycznego, trener prowadzący Aleksandrę Mirosław (Rudzińską) od 2015 roku, prywatnie mąż.

Na co dzień oprócz prowadzenia sportowców zajmuje się prowadzeniem treningów indywidualnych na siłowni w Lublinie. Zagadnieniami związanymi z treningami oraz przygotowaniem motorycznym w sporcie zajmuje się od 2010 roku sukcesywnie rozwijając swoją wiedzę na licznych szkoleniach i seminariach w kraju i za granicą.

Aktualnie jest studentem drugiego roku na kierunku Wychowanie Fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie, na co dzień mieszka i pracuje w Lublinie.

W wolnym czasie zajmuje się nagrywaniem filmów a także ich montażem. Na swoim koncie ma współpracę z największymi firmami zajmującymi się branżą fitness w Polsce i w Europie, a także tworzył relacje z zawodów, a także spoty reklamowe dla firm związanych ze wspinaniem.

HONOROWY PATRONAT

ZŁOTY SPONSOR

SREBRNY SPONSOR

BRĄZOWY SPONSOR

PARTNERZY

FINANSOWANIE

PARTNERZY MEDIALNI

PARTNERZY ORGANIZACYJNI

ORGANIZATORZY