Maciej Pietrowicz - Festiwal Górski 2019 w Lądku-Zdroju
  • pl
  • en

Zapraszamy gorąco na jubileuszową, 25. edycję Festiwalu Górskiego w Lądku-Zdroju, która odbędzie się w dniach 11-20 września 2020 roku.

Tak, tak, to nie pomyłka, 11-20 września, 10 dni. 10 pięknych, festiwalowych dni.  W przyszłym tygodniu rusza sprzedaż karnetów, odsłonimy także wiele punktów festiwalowego programu. Więcej przeczytacie tutaj.

Maciej Pietrowicz

Maciej Pietrowicz urodził się w 1981 r. w Kowarach, niedaleko Jeleniej Góry, z której pochodzi. Absolwent Uniwersytetu Zielonogórskiego i kilku kierunków związanych z zarządzaniem projektem, produkcją i usługami. Jako syn uczestnika ekspedycji na Annapurna South’79 zainicjował obchody 40-lecia tej wyprawy i odbył w tym celu podróż do opuszczonej bazy wspinaczy w Himalajach. Członek wspierający Grupy Karkonoskiej GOPR. Powołał fundację „Pietrowicz Śladami Uczestników”, której celem jest propagowanie historii polskiego himalaizmu. Inicjator projektu „Jelczem w Himalaje” oraz publikacji „Jeszcze Tu Powrócę” planowanych na 2020 r., dbając tym samym o pamięć i historię swojej rodziny.