Jakub Urbański - Festiwal Górski 2019 w Lądku-Zdroju
  • pl

Zapraszamy gorąco na jubileuszową, 25. edycję Festiwalu Górskiego w Lądku-Zdroju, która odbędzie się w dniach 11-20 września 2020 roku.

Tak, tak, to nie pomyłka, 11-20 września, 10 dni. 10 pięknych, festiwalowych dni.  W przyszłym tygodniu rusza sprzedaż karnetów, odsłonimy także wiele punktów festiwalowego programu. Więcej przeczytacie tutaj.

Jakub Urbański

Psycholog i socjolog podróży. Wykładowca akademicki i od czasu do czasu pasjonat fotografii podróżniczej. Żeglarz. Przemierzał środkową Azję, północna Afrykę i wspinał się na szczyty gór w różnych częściach świata ale te średnie. Na stałe współpracuje, jako lider wypraw górskich, z wrocławską Agencją 4Challenge.

Od 17 lat trener biznesu. Wykładał na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie i Europejskiej Akademii Dyplomacji. Od wielu lat dziennikarz, publicysta i blogger podróżniczy. Twórca filmów dokumentalnych dla TVN Discovery. Absolwent Uniwersytetu Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Historyk Sztuki po Collegium Civitas i coach po Akademii Coachingu w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku. W latach 90-tych pracował jako reporter w Gazecie Wyborczej, Dzienniku Bałtyckim, Radiu Gdańsk a także jako korespondent BBC. Publicysta Tygodnika WPROST oraz prowadzący program w TV Biznes Grupy Polsat. Publikował także w tygodniku Newsweek oraz w Dzienniku Polskim w Krakowie.