Współpraca

Specyfika i ranga Festiwalu daje ogromne możliwości realizacji strategii marketingowych firmy przy naszej pomocy. Festiwal Górski im. Andrzeja Zawady to najstarsza i najbardziej znana tego typu impreza w Polsce, jedna z największych na świecie. Lądek-Zdrój jest jedynym do tej pory miejscem poza Alpami, w którym odbywała się ceremonia wręczania Złotych Czekanów, najważniejszych wyróżnień w świecie Ludzi Gór.

Festiwal z każdym rokiem stawia na rozwój – powiększa się społeczność festiwalowiczów, 10-dniowy program to rozmaite wydarzenia zarówno dla tych, którzy zdobywają najwyższe góry świata, tych, których góry fascynują, którzy lubią spędzać czas na łonie natury, a także całych rodzin, ponieważ Festiwal to również mnóstwo wydarzeń rodzinnych.

Festiwal Górski w Lądku-Zdroju każdego roku odwiedza w sumie kilka tysięcy osób, a sam program to ponad 250 wydarzeń – spotkania, filmy, warsztaty, prelekcje, gale. Transmitowane i retransmitowane punkty programu zbierają kilkudziesięciotysięczną publiczność online.

Z uwagi na rangę Festiwalu, przyciąga on także uwagę mediów. Liczne publikacje, wywiady, komentarze, fotorelacje towarzyszą każdej edycji spotkania Ludzi Gór.

W ramach wzajemnej współpracy mamy dla Państwa kilka propozycji:

1. Zostań SPONSOREM – w zamian za wkład pieniężny otrzymasz odpowiednią liczbę spotów i postów reklamowych, widoczność logotypu na banerach, plakatach, ulotkach, posterach, ściankach, katalogu, w aplikacji oraz na stronie festiwalu i partnerów.

2. Zostań DONATOREM – w zamian za ufundowanie nagrody w konkursie filmowym i/lub książkowym otrzymasz widoczność logotypu na gali wręczenia nagród, w podziękowaniach, na czeku oraz banerach imprezy.

3. Zostań PARTNEREM – w zamian za przekazanie wspólnie obrandowanych produktów możesz zarabiać na ich sprzedaży w naszym sklepiku i/lub otrzymać częściowe pakiety sponsorskie.

4. Zostań PATRONEM – w zamian za świadczenia gotówkowe lub w ramach innych świadczeń sponsorskich możesz objąć patronatem wybraną przestrzeń lub składową Festiwalu, którą możesz nazwać, obrandować i wykorzystać do promocji swoich produktów poprzez ufundowanie nagród, testy sprzętu, organizację stref chilloutu/sportu/gastro lub innych.

5. Zostań WYSTAWCĄ – poprzez wykupienie pakietu wystawcy otrzymasz możliwość ustawienia stoiska na terenie Festiwalu i prowadzenia outdoorowej sprzedaży na największej w Europie zewnętrznej strefie Expo.

UWAGA! Możesz również wykupić dostęp na Wirtualnej Platformy Biznesowej Festiwalu Górskiego i prowadzić sprzedaż i promocję swoich produktów ONLINE.

A jeśli ktoś z Was z jakichkolwiek względów nie może dotrzeć na strefę Expo osobiście, może oddać swoje towary w komis do naszego Outletu Festiwalowego i rozliczyć się z ich realnej sprzedaży.

 

Kontakt: Sebastian Dziurdzikowski
Fundraiser & Expo Executive Ladek Mountain Festival
tel. 696403230
s.dziurdzikowski@kompas.pl