ReelRock

Miejsca noclegowe podczas Festiwalu Górskiego w Lądku-Zdroju

Wybierając się do Lądka, najlepiej zarezerwować pobyt minimum od czwartku, 7 września, do niedzieli, 11 września. Dlaczego? Bo wtedy nie ominie Was szereg znakomitych wydarzeń, które rezonują z Ludźmi Gór! Do tematu noclegów można podejść na dwa sposoby – oczywiście jeśli nie jesteście z okolicy i nie możecie liczyć na kilkugodzinny powrót do domu. Zasadniczo możecie wybrać pole namiotowe, które w tym roku będzie miało specjalną odsłonę! Zapewnimy Wam wiele udogodnień, a samo pole namiotowe będzie oddalone od centrum festiwalowych wydarzeń o 4 minuty spacerem. Jest również opcja skorzystania z bazy noclegowej, która w Lądku i okolicach jest dość bogata. Wy zdecydujecie, z której opcji skorzystacie, by jak najlepiej spędzić 28. Festiwal Górski w Lądku-Zdroju!

Pole namiotowe to nie tylko miejsce – to przygoda i doświadczenia Festiwalu Górskiego na dodatkowym poziomie. Skorzystaj z pola namiotowego i wejdź w klimat imprezy po całości!

Więcej informacji

Lądek-Zdrój oraz sąsiadujące miejscowości dysponują bogatą bazę noclegową, w zróżnicowanych cenach i w różnym standardzie. Z pewnością znajdziecie miejsce odpowiadające Waszym potrzebom. Poniżej najświeższe informacje dotyczące wolnych jeszcze miejsc noclegowych:

Więcej informacji