Miejsca 26. Festiwalu Górskiego

Okazuje się, że jedno miejsce na kolejną edycję Festiwalu Górskiego to za mało. Urokliwa Ziemia Kłodzka przyciągnęła nas po raz kolejny – dlatego tegoroczna edycja wydarzenia odbędzie się w trzech miejscach: Pasterce, Radochowie i Lądku-Zdroju.

Pierwsze dni, od piątku, 10 września, do poniedziałku, 13 września spędzimy w Pasterce. Właśnie tu odbędzie się inauguracja 26. edycji Festiwalu, a do tego mnóstwo punktów programu imprezy, jak np. warsztaty Integrowanie Przez Wspinanie, pokazy filmów, rozmowy literackie, liczne prelekcje. 

Następnym punktem będzie Radochów, czyli urokliwe miejsce blisko Lądka, w którym spędzimy dzień przy wytrawnych trunkach, oglądając wystawę fotografii i śledząc prelekcję w Jaskini Radochowskiej. Do tego muzyka na żywo i rozmowy do późnych godzin.

15 września, w środę, dotrzemy do Lądka-Zdroju, na główną część Festiwalu Górskiego. Program wypełniony po brzegi, aż do niedzieli, 19 września, gwarantuje doświadczanie gór w najlepszej postaci. Oprócz tradycyjnych punktów programu, przygotujemy kilka niespodzianek, rewelacyjne koncerty i szereg inspirujących spotkań.

Uwaga! Po raz pierwszy organizujemy Wędrowny Festiwal Górski, czyli RAJD! Oznacza to jedyną w swoim rodzaju możliwość przejścia z Pasterki, przez Radochów aż do Lądka i prawdziwe doświadczanie gór z najlepszymi przewodnikami. To wspaniała okazja do przeżycia pięknej przygody.