Jak dotrzeć do Lądka-Zdroju?

Byłeś kiedyś w Lądku? To będzie Twój pierwszy raz w tym miejscu? Zastanawiasz się nad najlepszą opcją dotarcia na Festiwal Górski? Możliwości jest kilka! Możesz skorzystać m.in. z Kolei Dolnośląskich, które specjalnie dla festiwalowiczów przygotowały „powrót gratis” – dzięki czemu dojedziecie do Lądka za niewielką kwotę.

Samochód

To bardzo wygodny środek transportu, dzięki któremu – zbliżając się do celu – zwiedzicie piękny kawałek Ziemi Kłodzkiej. 

Ile czasu zajmie Ci dojazd do Lądka?

Z Wrocławia: ok. 2 h

Z Warszawy: ok 5 h

Z Poznania: 3,5 h

Z Jeleniej Góry: ok. 2,5 h

Z Krakowa: ok. 3 h

Z Gdańska: ok. 6 h

Na Festiwal Górski przyjeżdżają ludzie z całej Polski! W kilka godzin trafiacie do innego świata – w którym dzieje się tyle, że będziecie musieli dobrze zaplanować te cztery doby, od czwartku do niedzieli. Jeśli planujecie przyjazd samochodem i macie miejsca – nie zmarnujcie okazji do integracji! Zaproponujcie wspólny przejazd i razem wyLĄDKujcie na najważniejszem imprezie Ludzi Gór!

Koleje Dolnośląskie

To komunikacyjna rewolucja, która dzieje się specjalnie dla osób biorących udział w Festiwalu Górskim. Od 7 sierpnia ruszy sprzedaż specjalnych biletów Kolei Dolnośląskich – każdy z nich będzie ważny w dwie strony i gwarantuje dojazd do samego Lądka. Przykładowo z Wrocławia na Festiwal dojedziecie za niewiele ponad 30 zł w dwie strony!