ReelRock

Jak dotrzeć do Lądka-Zdroju?

Byłeś kiedyś w Lądku? To będzie Twój pierwszy raz w tym miejscu? Zastanawiasz się nad najlepszą opcją dotarcia na Festiwal Górski? Możliwości jest kilka! Możesz skorzystać m.in. z Kolei Dolnośląskich, które specjalnie dla festiwalowiczów przygotowały „powrót gratis” – dzięki czemu dojedziecie do Lądka za niewielką kwotę.

Samochód

To bardzo wygodny środek transportu, dzięki któremu – zbliżając się do celu – zwiedzicie piękny kawałek Ziemi Kłodzkiej. 

Ile czasu zajmie Ci dojazd do Lądka?

Z Wrocławia: ok. 2 h

Z Warszawy: ok 5 h

Z Poznania: 3,5 h

Z Jeleniej Góry: ok. 2,5 h

Z Krakowa: ok. 3 h

Z Gdańska: ok. 6 h

Na Festiwal Górski przyjeżdżają ludzie z całej Polski! W kilka godzin trafiacie do innego świata – w którym dzieje się tyle, że będziecie musieli dobrze zaplanować te cztery doby, od czwartku do niedzieli. Jeśli planujecie przyjazd samochodem i macie miejsca – nie zmarnujcie okazji do integracji! Zaproponujcie wspólny przejazd i razem wyLĄDKujcie na najważniejszem imprezie Ludzi Gór!

Koleje Dolnośląskie

Przyjeżdżasz na Festiwal Górski pociągami Kolei Dolnośląskich? Skorzystaj z oferty #Powrót_Gratis! Jeśli kupisz bilet 7, 8, 9 lub 10 września, będziesz mógł wrócić gratis nawet cztery dni później! 

Kupując bilet do Lądka-Zdroju, zapytaj o ofertę #Powrót_gratis – zapłacisz za przejazd w jedną stronę, a otrzymasz bilet „tam i z powrotem”. Będąc na Festiwalu, odwiedź w godz. od 10.00 do 18.00 stoisko Kolei Dolnośląskich i opieczętuj swój bilet – dzięki temu będzie on upoważniał do bezpłatnego jednorazowego powrotu pociągami KD z tego eventu!

Pamiętaj, bilet #Powrót_gratis możesz kupić w kasie, u konduktora lub kierownika pociągu – nie da się go kupić online lub w biletomacie. Tylko bilet oznaczony jako #Powrót_gratis i podbity pieczątką na stoisku Kolei Dolnośląskich upoważnia do skorzystania z oferty bezpłatnego powrotu.