ReelRock

Instruktorzy IPW

Paweł Zieliński

Instruktor wspinaczki skalnej, ekiper PZA, absolwent AWF Kraków.

Paweł ze wspinaniem łączy całe życie. Pomysłodawca i założyciel organizacji Integrowanie Przez Wspinanie. Od 2017 roku jest instruktorem wspinaczki.

Pasjonat wspinaczki górskiej oraz tradowej. Miłośnik wspinania w rysach. Od lat podróżuje po całym świecie zwiedzając najciekawsze rejony skalne i górskie.

Tomasz Olszewski

Instruktor wspinaczki skalnej PZA, Absolwent AWF Kraków.

Pełnoetatowy instruktor wspinania od 2016 roku. Pasjonat wspinaczki górskiej, w szczególności tradowej. Ze wspinaniem związał całe swoje życie i uwielbia dzielić się swoją pasją podczas kursów. Od lat jeździ po Europie i świecie wspinając się w najciekawszych zakątkach. Regularnie prowadzi kursy skałkowe ww Szkole Wspinania Tricamp.

Marek Kostrzewski

Instruktor wspinaczki skalnej, trener

Zapalony boulderowiec i miłośnik gór. Na co dzień prowadzi zajęcia wspinaczkowe dla dzieci oraz dorosłych na ścianie wspinaczkowej Mobius Studio w Kielcach 

Ze wspinaczką związany ponad 7 lat. Uważa, że podczas wspinania najważniejsze to nie poddawać się i wyciągać wnioski z popełnionych błędów.

Maciek Orłowski

Trener wspinaczki sportowej, Absolwent AWF Kraków.

Wspinacz sportowy, którego domena jest bouldering. Aktualnie trenuje młodzież i dorosłych w klubie KS Korona i na boulderowni Cube w Krakowie. Wspina się kilkanaście lat. W czasie wolnym od trenowania innych spaceruje z psami lub próbuje swoich sił w innym sporcie.

Jakub Felberg

Instruktor Sportu wspinaczki

Kuba jest człowiekiem pełnym optymizmu, posiadającym wieloletnie doświadczenie w pracy jako instruktor i trener. Jest właścicielem własnej szkoły wspinania Ropeman zajmującej się głównie sekcjami i treningami wspinaczkowymi.

Kuba to człowiek niezwykłej cierpliwości, jego pasją są podróże i wspinaczka, najlepiej w połączeniu! Sukcesy podopiecznych są najlepszym świadectwem profesjonalnego podejścia do prowadzenia treningów.

Daniel Sromek

Instruktor wspinaczki skalnej, Absolwent AWF Kraków

Wspina się nieprzerwanie od 2007 r. wciąż podnosząc poziom sportowych przejść. Na co dzień prowadzi Centrum Wspinaczkowe Mobius Studio w Kielcach oraz jest współtwórcą szkoły wspinania Tricamp. Realizuje się także jako instruktor, organizując dla Was kursy, obozy i zajęcia indywidualne. Uwielbia pracę z dziećmi, a wspinaczką potrafi zarazić każdego.