Aplikacja Festiwalowa – 27FestGorski

Podobnie jak w latach poprzednich mamy Appkę na telefony iOS i Androida, która ułatwi poruszanie się po programie.

Aplikacja jest częścią portalu Sched.com (po angielsku: Sched – planować) do zarządzania programem tak dużych wydarzeń jak nasze. Niestety nie doczekała się jeszcze systemowej polonizacji, dlatego jest dostępna w dość koślawej mieszance polskiego i angielskiego. Wierzymy jednak że jej funkcje równoważą jej wady.

Co można dzięki Appce?

W podstawowej wersji, bez konieczności jakiegokolwiek logowania – dostępny jest aktualny program, który można przeszukiwać i filtrować oraz katalog gości, filmów, wystawców i… zarejestrowanych widzów. Tyle i aż tyle.

A co jeżeli założę konto?

Jeżeli zdecydujecie się zarejestrować w systemie Sched.com i założyć tam konto, możliwości rosną dramatycznie:

  • Można poszczególne punkty programu dodać do własnego programu (my sched).

System będzie przypominał na co się zapisaliśmy, a my – organizatorzy będziemy widzieli co cieszy się największą popularnością – pozwoli to lepiej zarządzać przepływem widzów.

  • Można odbierać od nas wiadomości PUSH, które będziemy wysyłać w przypadku istotnych zmian w programie lub nagłych, dodatkowych atrakcji
  • Jeżeli swoje konto zaznaczy się jako publiczne inni widzowie będą mogli zobaczyć na co się wybieramy. Mogą też do nas (a my do nich) odezwać się na wewnętrznym komunikatorze (Chat).  Chatować można też z większością prelegentów.